| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, am o problema. De aproximativ o luna mi-e rau aproape in fiecare seara. Am avut contacte sexuale, dar toate au fost protejate si iau si Diane35 de aproape un an. Mi-e frica sa fac un test de sarcina ca nu cumva testul sa iasa pozitiv, desi nu as crede ca as putea fi insarcinata. De la ce credeti ca mi-ar putea fi rau? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Se poate sa iti fie rau chiar de la Diane35. Mai lasa anticonceptionalele o vreme sau du-te la medic. Cand e vorba de sanatate sa nu iti fie frica sa faci teste si analize pentru ca mai tarziu poate fi prea tarziu. Bafta si multa sanatate.

| jnfhjfuh a răspuns (pentru GdX):

Mi-e frica sa nu fie vorba de o sarcina.Multumesc mult de raspuns. Multa sanatate si tie!

1 răspuns: