| Stefi_7215 a întrebat:

tocmai am fost la medic deoarece ma durea foarte tare operatia de apendicetomie [facuta anul trecut] si sub ea, medicul mi-a spus sa ma consulte un chirurg deoarece simte un nodul acolo.
Oare o sa ma operez iar?

Multumesc kiss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este, din pacate, posibil sa ai o complica'ie dupa opera'ia de anul trecut (probabil un fir care nu s-a resorbit).

Abh
| Abh a răspuns:

S-ar putea sa fii facut un granulom de fir, du-te la un chirurg.

| justme97 a răspuns:

Nu se poate spune exact daca te vei opera din nou sa nu
trebuie sa astepti verdictul medicului chirurg
dar relaxe totul o sa fie binewinking

| ..pYtBulL.. a răspuns:

SI eu am fost operat de apendicita:-s Imi dau si eu cu presupusul...Eu cred ca nu o sa te opereze din nou dar o sa primesti un tratament pe masura.Nu uita e doar o parere!

| Stefi_7215 explică:

Tocmai* :d, scuzati greseala laughing