| LoveDreamsxdd a întrebat:

Buna,TPU! Astazi am fost la scoala, aveam test la fizica si nu am invatat nimic, ca sa nu iau 2 m-am gandit sa ma dau bolnava am luat o bucata de creta din clasa m-am dus la baie si am mancat din ea:-&[nu este pentru prima data]. M-am dus la cabinet ca sa zic ca am febra in sfarsit se sunase imi da scutire scap de test si plec acasa, ajung acasa ma pun in pat si ma uit la TV, dar dintr-o data mi se face rau si stariide greata precizez ca nu am mancat nimic si nu mi se mai intamplase asta de la cretalaughing... Si acum imi este rausad. Cum sa scap de starea asta [nu ma duc la doctor laughing ]. Fundaa!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| WhiteLover a răspuns:

Fa in continuare asta, organismul este din ce in ce mai stimulat de chimicalele din creta, tot mai afectat si ai sa ajungi sa nu mai scapi de simptome fara tratamente...