| anaanyy a întrebat:

De cateva saptamani tot ma doare burta. Uneori ma doare si in zona inimii dar si in partea dreapta sus a stomacului.Mai am si dureri de cap uneori si se aud mereu zgomote intestinale cand ma culc sau cand ma trezesc.Acum cateva saptamani cred ca aveam calciu si mama a sunat-o pe doamna doctor si doctorita a spus sa imi dea niste pastile de calciu.Le-am luat 5 zile si luniea trecuta am facut cateva analize si am aflat ca am calciul si magneziul saczut. Intrebarea mea este daca durerile de cap si de stomal si in mai multe locuri are legatura cu calciul sau magneziul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Trebuie sa te consulte un medic gastroenterolog

| AlexRv a răspuns:

Buna!

Iti recomand sa mergi la un bun doctor care sa te examineze. Sa pus la moda consultația prin telefon? Ce naiba... Medicina nu consta în asta!