| alesyyaa a întrebat:

Buna tuturor, nu stiu cati dintre voi va aduceti aminte, dar acum o luna am adresat o intrebare in legatura cu fumatul(ca vreau sa ma las de fumat etc ) am reusit, am facut o luna sunt foarte mandra de mine si fericita,ma simt mult mai bine, dar sunt curioasa, la ce efecte sau modificari cum vreti voi sa le spuneti ma pot astepta acum (in afara de ingrasat ), sa stiti ca am luat 2.5kg si exact atata imi doream, am ajung la greutatea dorita 48.5kg bine inca 1-2 nu ar strica, asa deci am mai observat o schimbare destul de vizibil la ten si sunt foarte multumita am foarte multa energie, ce mai puteti adauga si voi, din experientele voastre sau ale prieteniilor vostri, va pup si astept raspunsurile voastre, va multumesc frumos pentru timpul acordat happy Alexandra

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Una peste alta, ai omis un mare lucru: STAREA DE BINE DIN ORGANISM!
Practică un sport de masă și crede în tine că poți să faci numai lucruri bune pentru sănătatea ta.
Respectă-ți sănătatea, că de nu te prăduiesc medicii de bani și îți mai programează și moartea.
Ține minte de la mine: vraciul te omoară, medicul te lasă să mori.
Pa, pa.

| alesyyaa explică (pentru Legiuitoarea):

Da, ai dreptate iti multumesc frumos :*!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Te felicit ca ai reusit sa te lasi de fumat.
Ca ai luat putin in greutate, nu-i nimic.
Te pup!

| SasukeCS2 a răspuns:

Buna Alexandra. Bravo ca ai reusit sa te lasi de fumant! Nu iti face griji ca ai luat in greutate, ai putea sa te apuci de sport este sanatos.

| alesyyaa explică (pentru SasukeCS2):

Buna, multumesc frumos, nu imi fac griji deoarece asta a fost si primul motiv pentru care am vrut sa ma las de fumat, sa mai ma ingras, eram prea slaba, m-am apucat deja dimineata cateva exercitii nu strica :*