| anonim_4396 a întrebat:

De vreo 2 saptamani nu imi mai pot controla penisul, habar nu am din ce cauza, "sunt putin racit acuma si ma doare sub burta de 2 3 zile" Nu ma excit-nu mi se scoala, ori ce i-as face...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Fugi repede la un medic specialist.Nu trebuie sa-ti fie rusine, caci cu rusinea poti ramane cu raspunsul lui CaCIPI

| drogh a răspuns:

Posibil sa fie de la raceala asta sa-ti fi taiat cheful. Daca iti trece si tot in stadiul asta esti, du-te la un medic, fara rusine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floor)))))) esti impotent

| CorneliaC a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu trebuie sa razi de necazul altuia