| oananica a întrebat:

Eu ma numes oana si acum6 luni am fost diagnosticata cu ovare micropolichistice mi s-a recomandat tratament cu diane 35 insa dupa 5 luni de tratament am sangerari poate cineva sa-mi spuna daca a mai avut asemenea problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să le întrerupi şi să mergi la medicul care ţi le-a prescris pentru investigaţii şi tratament.
Nu este ceva normal să sângerezi aiurea.
Pa, pa.