| Siilvannaa a întrebat:

Heii TPU.
Daca fac Tratament cu Hidrocortizon am voie sa mananc paine?
[p. s. n`am voie sarat ca ma umflu]
Rog Seriozitate happy
Multumesc >---

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai voie numai paine nesarata (fara sare). Te umfli de la sare, nu de la paine.

Abh
| Abh a răspuns:

Cumpara-ti paine fara sare.

| ana75 a răspuns:

Da,paine fara sare

| VaD a răspuns:

Poti gasi paine fara sare sau daca nu, o poti face acasa...

| roxley a răspuns:

Ai voie paine dar fara sare dar daca nu gasestisa cumperi poti manca si paine norma la(adica cu sare) in cantitatzi mai mici...sau poti sa te apuci sa coci u paine.

| Siilvannaa explică:

Nu e vorba de ingrasatwinking
Dar cand faci tratament cu Hidrocortizon nu ai voie sa mananci nimic saratwinking!
P.s Am 14 aniwinking Nu pot coace eu o painelaughing

| NyanUnicorn a răspuns:

Sa stii ca nu mori daca te ingrasi putin