| NoNamesssee a întrebat:

Hellau TPU =) am o problema stupida..nu simt gustul mancarii sau al bauturilor sau orice fel de gust..am pus limba pe piper si tot nu simt nimic iar bauturile le simt foarte putin sarate chiar daca sunt dulci :\ de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ar trebui sa-i faci o vizita medicului de familie sad

| IgoToHellForThis a răspuns:

Ar trebuii sa mergi la un doctor.Intrebarea mea este de cand nu mai simti gustul mancarii.Adica e din nastere sau a inceput recent.Sar putea sa ai probleme cu fierea. Cel mai bine cecre parerea unui specialsit kiss

| NoNamesssee explică (pentru IgoToHellForThis):

De vreo 4-5 zile numai simt

| Vandalism a răspuns:

Ar fi cazul sa consulti un doctor.