| mgtow a întrebat:

Imi place sa conduc pe timp de noapte, trafic liber putine vehicule in miscare si multe devieri prin sate la englezi. E rau daca practic des munca in orar nocturn?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Începătorul988 a răspuns:

Depinde. Daca dormi ziua n-ai trebui sa ai probleme.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Toata noaptea?

| mgtow explică (pentru RAY):

De la 6 seara pana la 7 dimineata

| RAY a răspuns (pentru mgtow):

Am pe cineva care de anii de zile lucreaza noaptea nu are nimic, totul e sa dormi ziua 8 ore obligatoriu, si nu bea cafea, coca cola dimineata