| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa fac sex normal fara dureri daca am fimoza? Nu se beleste deloc dar ma gandesc ca daca o ung bine cu lubrifiant, poate folosesc prezervativ si aluneca mai bine.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti sa faci sex deloc, daca ai fimoza, pentru ca anatomic este imposibil.

| Frank51 a răspuns:

Doare foarte tare cand ai fimoza, trebuie sa faci operatie daca este cazul. Plus ca nu simti nimic daca nu este decalotat, toti nervii sunt sub preput.

| NotNamed a răspuns:

O sa cam ai probleme. Fiind gaura stramta o sa tinda sa se beleasca si cum nu poate exista riscul sa iti crape pielea si ai dat de belea atunci. Te reprofilezi pe mastwrbare luni bune pana se vindeca.