| UnBaiat439 a întrebat:

In urma cu o saptamana am luat 10 zile de antibiotic ( dimineata il luam pe stomacul gol). A inceput sa ma doara burta dupa ce am terminat de luat ( chiar si pe parcurs). Ma doar in capul pieptului si intestinele. Ce as putea avea? Cu ce pot face sa-mi treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Administrarea de antibiotice deregleaza flora intestinala.
fa o cura cu probiotice neaparat!

| Musique a răspuns:

Consultă medicul de familie.
Cel mai probabil e de la medicamente.
Multă baftă!

| ElenaSA a răspuns:

Vezi la medicul de familie si pe prospectul antibioticului. Unele dau niste reactii neplacute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O ecografie