| Anonymus3000 a întrebat:

Am nevoie sa slabesc pana pe 23 mai cat de mult posibil ( adica in 2 saptamani) Ce dieta si ce exercitii ar trebui sa fac sa slabesc rapid. Nu conteaza cat de grea e dieta sau ca nu o sa aiba efect indelungat vreau doar sa slabesc vreo 2-3-4 kg pana pe 23 apoi pot sa le pun la loc laughing. funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

2 kg nici nu se observa. nici nu se merita efortul daca le pui la loc

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai precizat ce vârstă/înălţime/greutate ai acum ( respectiv dacă eşti fată ori băiat ), pentru ca să vedem dacă este necesar să slăbeşti.

INDICĂ aceste detalii, apoi mai vedem...

Toate cele bune.

| Trandafir_Radu_1980 a răspuns (pentru bursuc001):

Salut! Gasesti informatii complete despre slabire pe Sportaholic www.sportaholic.ro

| bursuc001 a răspuns (pentru Trandafir_Radu_1980):

Bună!

Vezi că NU mie trebuia să-mi răspunzi, ci userului care a pus întrebarea rolling on the floor

Ai dat click pe căsuţa greşită laughing
Trebuia să postezi răspunsul în chenarul portocaliu de sus!

Toate cele bune!

| Alexaandreea a răspuns:

Buna! eu vreau sa-ti recomand DIETA RINA si KANGOO JUMPS! In acest mod eu am slabit ff mult! Chiar ti le recomand, mai ales DIETA RINA-este ff usor de tinut!

| Dancescu_Alex_1996 a răspuns:

Sall. eu zic sa nu incerci sa slabesti cu " ceaiuri, pastile, etc" mai bine nu mananci dupa ora 18:00 si mananci cat de putin poti. nu manca pana te saturi. tot timpul mananca sa stii ca mai poti manca inca pe cat ai mancat, asa o sa slabesti.