| acces2723727 a întrebat:

Salut! Am o intrebare, de ce ma doare ovarul drept cand iubitul meu imi baga degetul in mine adanc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Are degetul prea lung. Sau nu si-a tăiat unghia.
Nu-l mai lăsa să facă asta dacă e clar că te deranjeaza.
Nu esti obiectul lui sexual.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ovarul nu ovalul, oval e capul lui ca baga degetul ca fraierul, te doare ovarul ca ai polip, mergi la medicul ginecolog sa te vada, si NU il mai lasa pe prietenul tau sa bage degetul ca nu este doctor.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu te doare ovarul ci probabil colul uterin pe care-l atinge, ca-i imposibil sa-ti atinga ovarul prin vagin, ala fiind situat sus, pe stinghia piciorului.
Spune-i nesimtitului sa nu-ti mai bage degetul in bvagin si nu vei mai avea asemenea dureri. In plus, nu risti infectii vaginale de la maini murdare sau posibil zgarieturi de la unghii si nici ruperea himenului.
Nu este nromal sa-ti bage mainile in vagin!

| ywar a răspuns:

Eu cand ma imbat ii bag toata mana si ii place. Lasa-l sa bage toata mana si te faci bine.

| GeorgeCazan a răspuns:

Și tu îl lași așa să bage degetul? Durerea nu e în regulă, mergi la medic. Dacă ești minoră, ia-o pe mama ta și mergeți la ginecolog. Spune-i și mamei de treaba cu durerea; partea cu prietenul, care baga degetul în tine, ar fi de preferat să nu-i spui mamei tale.