| qCozo a întrebat:

Sunt băiat și am 17!
Si am o mica problema!
De câteva luni încoace a început sa ma manance sfârcul stâng. Am aceeași problema și la dreptul, dar mai puțin. La stângul se simte mai tare. Țin sa menționez ca ma mănâncă atunci când stau liniștit în pat, atât. Și m-am gândit sa întreb aici, ca să aflu dacă este ceva normal și temporar sau dacă poate fi ceva grav.
Acord fundă celui care ma ajuta sa aflu ce se întâmplă!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cred (nu sunt sigur) dar poate fi o GINECOMASTIE. Ar fi bine sa mergi urgent la medicul de familie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Din cate stiu eu, nu e ceva grav. Adica fratele meu a patit la fel, dar medicul i-a spus ca e din cauza ca se maturizeaza, iar corpul in timp ce creste, se intinde. Pana la urma, fiecare corp e diferit. Sa ai o noapte linistita.

| Ivanov27 a răspuns:

Salut, sincer ca baiat nu este comun ce ti se intampla, dar nu cred ca ar fi o problema. Pentru calmarea mancarimii poti folosi: aloe vera, ulei de cocos, creme hidratante

| EuAsaCred a răspuns:

Meeeediiiiic

| BrianSpilner a răspuns (pentru EuAsaCred):

Da ma pentru orice **** du-te la medic, ai boala romanului inflamator?

| EuAsaCred a răspuns (pentru BrianSpilner):

Esti in Evul Mediu? Acum exista medici.

| BrianSpilner a răspuns (pentru EuAsaCred):

Exista da nu pentru orice prostie mergi la ei

| EuAsaCred a răspuns (pentru BrianSpilner):

Nu chiar, dar totusi e bine.