| bogdannel21 a întrebat:

am 17 ani, inaltimea 1, 80 si greutatea 97 kg.In 3 luni vreau sa ajung sa am 80 kg.Ce sfaturi imi puteti da sa pot ajunge la greutatea aceea,tinand cont de greutatea pe care o am.O dieta ceva,niste exercitii zilnice,orice ma poate ajuta, cine ma ajuta primeste funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BlackAndWhite1 a răspuns:

Pai stii cum spune toata lumea sportul si mancatul sanatos dau cele mai multe rezultate. Nu exista deocamdata o solutie miraculoasa sa slabesti fara sa faci nimic (mi-as fi dorit si eu sa fie) asa ca incearca sa faci mult sport. A venit caldura poti iesi la alergat

2 răspunsuri:
| Kyılε a răspuns:

Sport in exces baby
sa visezi numai sport
in asa hal trebuie sa faci sport
+
pentru o dieta echilibrata baga:legume, fructe, lactate, no meat, in regula?
sa aud numai de bine in intrebarea urmatoarewinking

| Kyılε a răspuns:

Am zis baby laughing
am vrut sa spun 'ma man'winking