| Trixy65 a întrebat:

Cand sunt pe ciclu, ma ustura foarte tare anusul. Din ce cauza? Am 11 ani si nu imi place sa vorbesc cu mama despre asta (ciclul mi-a venit acuma 3 luni).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Chiar daca nu iti place, mama ta iti este cea mai buna prietena. Ia-o de manuta si mergeti la doctor!

| Felys a răspuns:

Probabil te oparesti de tampon, trebuie sa te speli de mai multe ori pe zi in zilele respective insistent