| kikizzz a întrebat:

.. de 3 zile ma doare incontinuu pe piept foarte rau, parca am o piatra pe piept si ma tine in loc acolo nu stiu chiar cum sa va explic. Durerea persista in jur de 30 de minute odata la cateva ore. Sicand ma doare foarte rau imi vine sa ragai o data desi nu am mancat/baut nimic. Ce ar putea sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Este posibil sa ai probleme cu inima cheama salvarea!

| Romanul1985 a răspuns:

Ai covid

| Uka925 a răspuns:

Probabil că ai facut o mișcare greșită/bruscă și pot fi urmări. Ori, daca esti in creștere, asta poate fi o alta explicație. Am pățit si eu așa din cauza dezvoltării. Daca nu trece în încă cateva zile, adreseaza-te unui medic, cel mai bine!