| Eduard_Arghir_1997 a întrebat:

vreau sa imi cumpar suplimente proteice ca fac sala. Intrebarea mea este cate grame sau kg trebuie sa imi iau ca sa ma tina o luna? Si cand trebuie sa iau in zilele de antrenament si in zilele de pauza? Si as mai vrea sa imi recomandati niste proteine bune, link-uri ceva, pe la vreo 200-200 si ceva de lei. P.S: doar cei care se pricep vreau sa respunda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Antoneta_Torcica_1967 a răspuns:

Este mai corect sa intrebi un medic sau farmacist