| User165o1 a întrebat:

Salutare! Acum câteva zile am fost într-un bar, și când am ieșit, la câteva minute distanță, vedeam alb in fata ochilor, simteam ca nu am control asupra corpului, ca și cum imi este amorțit și ma durea capul. Sunt semne că mi s-a pus ceva in limonada?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, ti-a pus limonada in alcool.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, cel mai probabil ai avut ceva in bautura.
Dar ce cauti tu la 14 anisori intr-un bar?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu sunt.

| Caro34 a răspuns:

Se pare că da, altfel te simțeai bine. Nu mai merge în baruri și ai grijă ce bei; ești tânăr și ai viața înainte; e păcat să te distrugi! Numai bine!

| NisipLaMare a răspuns:

Daca ai baut bauturi alcoolice cand dai de caldura si soare incep reacțiile adverse.

| User165o1 explică (pentru NisipLaMare):

Nu am baut deloc alcool.