| Dony20 a întrebat:

Am 22 de ani si nu stiu ce am cam de 1 an de zile cand mananc carne de pui la cuptor am arsuri la stomac si mi se pune un nod in gat de fiecare data. Inainte nu era asa...mancam fara probleme dar de un an tot am problema asta. Oare de ce nu se trece?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Corpul tau este saturat cu pui, evita-l pentru 1-2 ani si mananca altele!

| Freya1 a răspuns:

Poate ca mananci des si ti s-a cam luat.
Tie iti place dar organismul tau refuza sa mai accepte

| Ioana6905 a răspuns:

Ar trebui sa te duci la un doctor, ar putea sa fie chiar ceva grav pentru ca si eu cand m-am dus am descoperit ca am gastrita.