| baiatulxboyx a întrebat:

Am terminat de jucat fotbal pe la 4 : 50, iar acasa am ajuns la 5 si 10. Cand am ajuns m-am schimbat, am baut o cana cu apa si am mancat un mar, dupa am mai baut vreo doua cani cu apa in interval de 20 de minute. Ar fi trebuit sa mai astept? Sau am facut bine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Ai facut bine.

| Ady3835 a răspuns:

Nu prea ai facut bine, o sa strici la stomac cel putin de la mar sa stii si tu e cam acid la stomac deci sa te aprovizionevi cu smecta.1 plic intr-o jumate de pahar cu apa laughing

| xt9000 a răspuns:

Ai facut bine