| augustinmarian a întrebat:

Salut tuturor. Am o întrebare. Am o vesta reflectorizanta verde deschis, și are ceva scris pe spate cu negru. Cu ce pot indeparta scrisul. (Trebuie sa scriu un număr pe vesta) dau funda

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

De acord cu pretul vestei, Nu si cu cel al vopselei. Nu iti trebuie neaparat diluant la ea. Cele la spray, dai cateva fâsuri in cazul lui si ai rezolvat rapid treaba.
https://www.rapidauto.ro/......l-_FOX1003

3 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Vopsea reflectorizanta verde deschis, dat peste ce e negru. Dar vopseaua face cît o vesta noua.

| RadioEREVAN a răspuns (pentru cristi202):

In orice hypermarket, o vesta reflectorizanta e 9-12 lei, de noua. O sticla de diluant e 15 lei. Mai bine iei vesta

| cristi202 a răspuns (pentru RadioEREVAN):

De acord cu pretul vestei, Nu si cu cel al vopselei. Nu iti trebuie neaparat diluant la ea. Cele la spray, dai cateva fâsuri in cazul lui si ai rezolvat rapid treaba.
https://www.rapidauto.ro/......l-_FOX1003

| Ursulica112 a răspuns:

Cu flacăra?