| ralfy123 a întrebat:

am 1, 78 si 55 de kg, de 1 an ridic greutati si am pus ceva masa musculara dar cum sunt ectomorf cresc repede, sunt in dezvoltare si nu se observa deloc si majoritatea oamenilor imi zic ca am bete si ca sunt slab si nu stiu ce sa fac sa nu mai fiu asa daca pun masa musculara cresc si iar nu se observa crying
Urasc cand imi zic oameni asa, ce pot face in privinta asta?

1 răspuns:
| DragosFku a răspuns:

Ai rabdare si persevereaza. In primul rand sport faci pentru tine, nu pentru altii. Nu baga "haterii" in seama, ignora-i daca poti sau schimba subiectul. Si mie imi zicea lumea ca is umflat da m-am apucat de sala si am mai dat jos, mai am ceva dar cu cu rabdare si perseverenta faci lucruri marete.