| Sergiu1996 a întrebat:

Sunt ectomorf,nu sunt inalt,in comparatie cu ceilaltii de varsta mea,am 1, 72,as vrea sa stiu daca ma ajuta flotarile,traciunile,alegatul la dezvoltarea masei musculare? Daca da,cate repetari,ce fel de flotari,detalii,sugestii, accept orice...

5 răspunsuri:
| Sergiu1996 explică:

Alergatul*

| Galatz a răspuns:

Alergatu' bagami-as!

| Sergiu1996 explică (pentru Galatz):

Nu te agita...

| Galatz a răspuns (pentru Sergiu1996):

Dar nu ma agit...

| Mihaela_Buzduganmih_1998 a răspuns:

Nu sunt foarte sigura ca alergatul este un sport destul de ok pentru dezvolatarea masei musculare si nici sa ridici greutati.dar stiu un sport care chiar te poate ajuta foarte mult cu ar jii bascket sau volei