| dinoebot a întrebat:

Ajutor.
Nu se mai învârte ventilatorul de la laptop și când intru pe site-uri cu multe reclame se stinge brusc

3 răspunsuri:
| shrink a răspuns:

E simplu! du l la un service sa ti schimbe ventilatorul, altfel daca l folosesti fara poate sa ti pice si altceva care sigur va fi mai scump

| dinoebot explică (pentru shrink):

Stiu cum se schimba dar nu gasesc si nu mai vreau la service ca am niste oamenii prostii la service

| CM7YRE a răspuns (pentru dinoebot):

Daca te referi si stii sigur ca e de la temperaturi, curata-l daca stii cum se schimba, fa o degresare, schimbarea pastei termoconductoare si vezi cat de mult te-ajuta.