| XYZsnick a întrebat:

Am 2 monitoare la pc si vreau la un joc sau film sa se vada pe ambele ecrane?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Orice este posibil, dar va rog, nu mai puneti intrebari prostesti, doar asa de dragul de a pune intrebari.

| passispass a răspuns:

Ca sa conectezi 2 monitoare este ceva mai greu. Cred ca poti sa gasesti un adaptor DVI-SVGA (cred, nu sunt sigur).
Daca folosesti functia Dual View o sa vezi ceva pe monitorul 1 si altceva pe monitorul 2.
De ex, pe monitorul 1 lucrezi sau stai pe internet si pe monitorul 2 poti rula un film. Funda :*

| XYZsnick explică (pentru passispass):

Stiua asta...dar vrea sa vad de exemplu: jumate de videoclip pe un ercan iar cealalta jumatate pe al-doilea ecran