| SSScr a întrebat:

Am browserul Mozila Firefox si de ieri cand dau sa se descarce cv, nu-mi mai apare casuta aia cu descarcarile, ce pot sa fac sa apara? (nu vreau rasp de genu: bagati chrome...)
Funda.

Răspuns Câştigător
| sdhashsah a răspuns:

Te duci pe optiuni, la general si acolo mai jos scrie downloadsiar acolo bifezi casuta Show the downloads window when downloading a file

| SSScr explică (pentru sdhashsah):

Nu-mi apare asa

| sdhashsah a răspuns (pentru SSScr):

Dai pe semnul ala din stanga sus unde scrie firefox si acolo gasesti options

| SSScr explică (pentru sdhashsah):

Am zis ca la GENEREAL nu-mi apare asa!

| sdhashsah a răspuns (pentru SSScr):

Ce versiune ai mai veche sau ultima
daca e ultima trebuie sa apara asa
si inca ceva ii in romana firefoxul

| SSScr explică (pentru sdhashsah):

Am aurora care e de la firefox si e la fel.

| sdhashsah a răspuns (pentru SSScr):

Da am vazut si eu l-am instalat dar nu gasesc aceeasi optiune ca la firefox. incearca sa-l reinstalezi, la mine cand l-am instalat si am incercat sa descarc ceva imi aparea fereastra.

| SSScr explică (pentru sdhashsah):

Daca-l reinstalez imi ramn alea unde am link-urile de la favorite?

| sdhashsah a răspuns (pentru SSScr):

Cand il dezinstalezi iti cere ceva de genul sa stearga cockies sau asa ceva nu bifa casuta si iti vor ramane.iar dac nu iti cere nimic atunci va sterge tot.

| SSScr explică (pentru sdhashsah):

Ok mersi pentru tot.

13 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deschizi Firefox, intri in Unelte/Optiuni/General si la Descarcari bifezi Arata fereastra descarcarilor cand se descarca un fisier si dai OK.

| dracusorulromaniei a răspuns:

Descarca idm (http://www.internetdownloadmanager.com/download.html) e cel mai bun descarci mult mai repede ori ce vrei

| dracusorulromaniei a răspuns:

Daca nu vrei sa mai descarci idm mergi frumos la optiuni dupa ce dai clik te uiti sa fie pe general si bifezi optiune arata fereastra descarcari