| Sonia_4959 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Mi-am instalat windows 7 si e foaaarte aiurea. Scrisul e foarte mic, iar casetele de text au fundalul negru, inclusiv pagina pe care scrii pe Microsoft office. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Schimba-i tema aero! click dreapta pe Desktop apoi pe "Personalize" vom accesa o fereastra ce contine 7 teme cu care Windows 7 vine! Pune-o pe care vrei tu de acolo! Bafta!

3 răspunsuri:
| specialistul97 a răspuns:

Windows 7 este cel mai bun la windows la ora actuala

Daca nu iti place te obliga cineva sa il lasi? Iti reinstalezi windowsul si gata! iti bagi windowsul care l-ai avut inainte sa iti bagi 7winking
Sper ca te-am ajutat

| specialistul97 a răspuns:

Aha nu am citit tot big grin

| Sonia_4959 explică:

Problema este ca nu eu mi l-am instalat. A fost dus la reparat si acolo i-a fost instalat Windows 7. Multumesc pentru raspuns, specialistul97, dar am nevoie de un raspuns la intrebarile puse de mine big grin