| bliss23high a întrebat:

Am o camera web rpc wb 124 si nu am driverul la ea ma puteti ajuta cumva sa gasesc driverul?

6 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

@ bliss23high - imi pare rau, dar nu am gasit nici'un driver original sau macar compatibil

@ daniel : esti nesimtit frate... inteleg ca ai raspuns cu raspunsul meu in speranta ca vei ajuta, dar puteai macar sa scrii de unde ai luat textul... urat din partea ta. foarte urat

| CybeRAthlete a răspuns:

@ daniel : Un El nu o ea...
bafta iti doresc, asa cum a spus si malcocisergiu poti incerca si cu everest, dar nu sunt foarte mari sanse... o sa mai caut si revin cu un post in cazul in care gaesc ceva.
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mo in care ai conectat'o la pc, ea iti cere sa instalezi driver. lasi asta la o parte, click dreapta pe my computer, proprietati, hardware, device manager, si iti va aparea acolo numele camere ca si device apartinand PCului cu "?"(semnul intrebarii) semn ca e ceva in neregula cu ea - respectiv neinstalarea driverului. pe baza denumirii ce o gasesti acolo, vei gasi si driverul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ii treaca supararea la Cyberathlete de la ea am raspunsu...

Scz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@CybeRAthlete scuze inca o data.

| malcocisergiu a răspuns:

Incearca cu everest
e un program...
funda?big grin