| sLy007 a întrebat:

Am un laptop FS Amilo Li3710 si nu gasesc driverul pentru camera web (care este integrata ). Daca ma puteti ajuta va raman dator. Dau Funda!
Multumesc!

8 răspunsuri:
| sLy007 explică (pentru gelu1970):

Si de acolo care ii?

| K0sti a răspuns (pentru sLy007):

Pai nu "ii"...a dracu ea limba romana, ca ti-o vede windows-ul direct! Vezi in device manager! Asta daca ai windows 7!

| gelu1970 a răspuns (pentru sLy007):

Asta trebuie sa stii tu...care e tipul de web ce are laptopul tau. in administrator de dispozitive ar trebui sa iti apara cu galben.

| sLy007 explică (pentru gelu1970):

Se numeste AmiloCam, dar nici urma de el...

| gelu1970 a răspuns (pentru sLy007):

Ai incercat cu programe care iti cauta automat driverele?
in cazul in care folosesti w7 in Microsoft update ar trebui de asemenea sa incerci
si daca nu instaleaza teamviewer si incercam sa ii dam de cap. problema ta vine cumva de la schimbul xp la w7?

| sLy007 explică (pentru gelu1970):

Nu prima data am avut vista si dupa aia w7, am incercat cu programe de cautat drivere dar nici urma de el

| gelu1970 a răspuns (pentru sLy007):

Sly e imposibil daca ai avut vista, sa nu gasesti driver pentru web. cu conditia ca vista era de 32 bit si w7 la fel. ceva nu ai facut bine. ori ai instalat un windows modificat, ori programele ce ai folosit pentru a detecta driverele nu functioneaza bine.
spune cand esti aici, instaleaza team si asa nu mai pierdem timp. eu pot sa intru seara. deci tu alegi daca accepti ajutor online sau continuam prin chat.