| alexino998 a întrebat:

Hey, TPU vreau sa stiu si eu ceva. mi-am schimbat windowsu pe pc si mi sa dezinstalat camera web. si nu stiu cum s-o bag inapoi. nu-i gasesc driverul. ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| Th33ldeRg0d a răspuns:

Da-mi un mesaj cu id-ul tau si te ajut eu!

| Weider a răspuns:

Salut, trebuie sa faci update la windows dupa ce ai schimbat, facand update iti va da in automat si pentru camera web si pentru ce iti lipseste, alea le gasesti la "Optional Uptades".

| alexino998 explică (pentru Weider):

mersi mult o sa incerc

| sunshine15 a răspuns:

Stiind numele camerei tale web, poti cauta pe net driver-ul, il descarci si apoi il instalezi. Succes! Sper ca ti-am fost de ajutor.

| alexino998 explică (pentru sunshine15):

Nu stiu numele camerei web. caci e incorporata si in propietati nu mi-a da. dar acum incerc cu windows update sa vedem daca reusesc ceva. daca nu, trebuie sai mai schimb odata windows-ul