| p3tru00 a întrebat:

Am o mare problema. In ciuda faptului ca nu mi sa mai intamplat pana acum. Am dat la un program oarecare pentru un joc "open with" si acum la toate comenzile rapide, din tot pc-ul, imi aparea tigla de la demon tools. Am dezinstalat demon toolsul si apoi imi apare ca si cum nu ar depinde de nici un program, o foaie alba (win. 7). pana la urma am reusit sa deschid programele da nu normal, pentru ca dau odata open with si nu-l lasa cu acel program, ci trebuie sa selectez de fiecare data cu ce sal deschid. ajutati-ma va rog;

Răspuns Câştigător
| TreiSurori a răspuns:

Dai open with, choose default program, bifezi open using already installed program, alegi acolo cu ce vrei sa deschida si dai OK. si gatahappy

| p3tru00 explică (pentru TreiSurori):

Mersi, da am incercat si nu merge

| TreiSurori a răspuns (pentru p3tru00):

Ceva ai facutlaughing.