| Swal a întrebat:

Am o mare problema. Niciun cd cu windows nu mai merge instalat din meniul bios. Imi da o eroare care n-o inteleg. Cine imi poate da un link de unde pot descarca windows xp sp3 direct din setup? Dau funda big grin

2 răspunsuri:
| Greece2000 a răspuns:

Salut Swal, daca zici ca nu merge niciun cd cu windows, incearca sa iti refaci partitiile, apasand tasta F8, F10, sau F1 depinde de calculator sau, deschizi pc frumos bagi cd cu windows si instalezi din pc. Funda?

| Swal explică (pentru Greece2000):

Nu merge din pc pentru ca nu am aplicatie de setup. straight face