| idontcareeeeee a întrebat:

Am o problemă de 5 luni. Am laptop şi m¤am jucat IMVU, iar de la un moment dat a început să mi se încingă foarte repede laptopul şi se închide. Am presupus că acel joc mi¤a dat un virus. Am început să mă joc Sims 3, iar dabea când terminam de făcut un Sim mi se stingea laptopul. Trebuie reinstalat Windowsul? Sau de ce se încinge aşa repede şi se închide laptopul?
Fundă.

Răspuns Câştigător
| Brodo a răspuns:

Nu, trebuie curatat de praf coolerul de la procesor si poate schimbata si pasta termoconductoare.

1 răspuns:
| ilasadrian a răspuns:

Ia-ti un racitor nu e foarte scum e vreo 50 de lei big grin