| 1123456789 a întrebat:

Am si eu o intrebare. am vazut pe YouTube un fel de adaptor de Card SD care intra in iPhone ( cum ar veni o memorie externa). exista asa ceva in Romania? Daca da spuneti-mi si mie cum se numeste exact si site de unde poate fi cumparat. P.S: pt iPhone 5/5s/5c

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Da ai nevoie de un cablu special sa intre in telefon, iar la celalalt capat, un stick usb/cititor de carduri, etc. Se gaseste si in Romania.

| 1123456789 explică (pentru Jipa95):

Imi poti spune exact cum se numeste? si exact site de unde pot cumpara unul? FUNDA!

| Jipa95 a răspuns (pentru 1123456789):

Ma, nu prea le gasesti la vreun magazin, intra si tu pe olx sau pe tocmai.ro ai mai multe sanse acolo.