| x3Lavatza a întrebat:

..Cand imi deschid messul ma loghez,foarte corect, da ma puna sa dau don`t send.Am incercat sa il dezinstalez,sa il instalez,dar tot nu a mers, ce ma fac? Dau fuditzalove struck

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Bea o Lavazza tare ca-ti trece. Deci si pentru tine si pentru altii care mai citesc. Cand dezinstalezi un program, el nu se dezinstaleaza de tot. Raman in registrii si in Program files rezidente o serie de fisiere ale acelui program. Daca-l reinstalezi fara sa cureti fisierele din registrii windows-ului si din prog. files, va pleca cu aceleasi erori. Deci, dupa reinstalare si un restart, te duci in registrii si stergi manual acele fisiere. Daca nu stii sa faci asta, exista programe. Unul dintre ele este Smarty Uninstaller. Succes!