| anonimqtk a întrebat:

Am tableta Samsung galaxy tab 2 (7.0). Am conectat cablu lui de incarcat la calculator. La bateria mi-a aparut un fluger taiat rosu, apoi cand am scos cablu de incarcat din pc, bateria mi se duce foarte repede. Ce pot sa fac plsss. Nu vreau sa o duc in service sau ceva, merge sa o restartez? Daca da, cum? Plsss ajutati.ma
Repet, acum bateria mi se duce exagerat de repede si cand o bag la incarcat se incarca foarte repede. DAU FUNDA VOT ORICEE PLS

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Service! Bateria e moarta!

| anonimqtk explică (pentru K0sti):

Pai cum e moarta daca e merge?laughing ma gandeam ca e ceva din setari

| K0sti a răspuns (pentru anonimqtk):

Te citez: "acum bateria mi se duce exagerat de repede si cand o bag la incarcat se incarca foarte repede"...aia nu mai e baterie! O poti arunca!