| Floryn9 a întrebat:

Am un film si imi apare subtitrare in chineza, cum fac s-o opresc? Ca daca pun o alta subtitrare se suprapun si nu inteleg nimic.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce film?

| Floryn9 explică (pentru Salontanul):

The Last Flight 2014

| OnuOnulică a răspuns:

Poți doar să o editezi să nu mai apară. Folosește un program de editat de exemplu Sony Vegas.

| Floryn9 explică (pentru OnuOnulică):

Nu stiu cum se foloseste.

| OnuOnulică a răspuns (pentru Floryn9):

Însă, atâta timp cât vrei poți învăța. Ai multe tutoriale pe youtube... unul din ele îl poți vedea aici: www.youtube.com/watch?v=MHNy1bRKyeQ

| suffarstar a răspuns:

Descarca alt film si gata. Cel mai probabil subtirarea este direct pe pelicula filmului, nu are rost sa te chinui. Daca ai BS Player, poti pune subtitrarea in partea de sus a displayului.