| TheWolf13 a întrebat:

Am un Nokia N95 8Gb, de curand am instalat pe ell GarminMobile XT pentru a putea folosi Gps-ul din telefon! Softwerul Garmin este activat si are pe ell harta Romaniei si cea a Ungariei! Intu in Garmin si intru la View map si aici se opreste tot de trebuie pana dimineata il tin cu garminul pornit si tot asa este sus scrie "Searching for Satellites" si ecranul este negru fara harta fara nimic! Cum as putea rezolva Problema?

2 răspunsuri:
| axnpictures a răspuns:

Telefonul gasesti satelitii in alte aplicatii? Ai incercat undeva afara si nu intre pereti de beton, subsoluri, subterane?

| TheWolf13 explică (pentru axnpictures):

Da am incercat afara langa strada principala si tot asa face!