| FlorinNr22 a întrebat:

As dori si eu 1 tutorial sau 1 pagina web unde as putea sa invat asa zis limbajut anumitor program de facut alte programe.Sunt incpator asta vreau sa zic... dar vreau doar sa imi zicet si mie unde pot invata ca pentru 1 incpator chesti din domeniu pc-ului

Răspuns Câştigător
| sebywarlord a răspuns:

Http://www.w3schools.com/
De aici am invatat eu,e pe engelza dar presupun ca daca vrei sa stii programare stii si engleza :)
Ai orice tutorial aici
Php, java, kavascript, C, C++, Python etc

3 răspunsuri:
| BogdySS a răspuns:

Http://www.rotutorial.net/tag/c-program/page/2/... Aici ai un tutorial C++ in romana. Le iei de la ultimul pana la primul. Desi e destul de greu sa inveti programare autodidact, nestiind cu ce se mananca. Cu toate astea, iti urez succes!

| FlorinNr22 explică (pentru BogdySS):

Imi zice ca nu e corect link-ul care l-ai dat...sad

| BogdySS a răspuns (pentru FlorinNr22):

Atunci intra pe http://www.rotutorial.net/. Da la "Programare" --> "Tutoriale C++" --> Dai la a 3-a pagina si le iei de la ultimul in sus.