| Benz a întrebat:

As dori si eu cateva tipuri de surse compatibile cu placa de baza ASRock H61M-GS si procesor Procesor Intel® Pentium® Dual Core G860 SandyBridge, 3000MHz. Funda!

Răspuns Câştigător
| FlorinDiablo a răspuns:

Poti sa iti ei ori ce sursa atx de 24 de pini dar sa fie minim de 500w ca sa duca lejer sistemul

| FlorinDiablo a răspuns (pentru FlorinDiablo):

Mini ATX iti trebuie dar merge si atx

| Benz explică (pentru FlorinDiablo):

Ms frumos

| Benz explică (pentru FlorinDiablo):

Pini nu sunt 24 mi se pare ca 26 dar in nici un caz 24

7 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Ba da 24 de pini are cablu de la sursa care merge direct in placa de baza.

| Benz explică (pentru FlorinDiablo):

In fine cum zici tu

| SpecialistIT a răspuns:

Eu as merge pe asa ceva: http://www.mediadot.ro/surse/sursa-sirtec-hpc-400-g12s
Ieftina si buna.
Succes!

| SpecialistIT a răspuns:

Cel mai bine cumperi o sursa serioasa, cum e Sirtec 400.
Poftim: http://www.mediadot.ro/surse/sursa-sirtec-hpc-400-g12s

Bafta!