| Rafaelit8226 a întrebat:

Băieți, am nevoie de ajutor.
Azi dimineață ma jucam pe pc si l-am inchis normal si acum când voiam să-l deschid, pc ul a pornit dar fara video,am incercat sa schimb bateria cmos si acum nu face nimic cand il pornesc, am incercat sa schimb ramul, am testat sursa cu o sârmă si merge, bateria cmos e bună, procesul merge.
Totuși led ul de la motherboard e aprins.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pot fi mai multe. Ori s-a ars placa de baza ceva prin ea, ori placa video

2 răspunsuri:
| EduardGibraltar a răspuns:

Salut, din ce ai scris mai sus, posibil sa te fi lasat placa video.