| NebunieLaSecunda a întrebat:

Buna all! de data asta las problemele de sanatate si alte intrebari si aduc vorba de masini.Curand (aprox 2 luni) trebuie sa ma duc in Germania si sunt indecis.As vrea sa imi iau o masina dar nu stiu ce, VW Passat, VW Passat CC, Audi A4, Audi A5, Volvo C70.As dori si eu o masina din astea din anul 2005 pana in prezenta cu motor de 1.9,nu vreau mai mult de 1.9 pentru ca platesc taxele si consumul dupa de ma satur, deci...ma puteti ajuta cu un site unde sa gasesc Specificatii, anul, dotari, etc la aceste masini? Multumesc Frumos!

Răspuns Câştigător
| eusebiumunteanu a răspuns:

Iti recomand Volvo c70, consumul de 7/8 in oras, sa fie din 2005 in sus, acum depinde de ce bani dispui, dar masinile suedeze Volvo CHIAR SUNT BUNE! Poti incerca si un C30 tot de la Volvo.

4 răspunsuri:
| cristiopris31 a răspuns:

Un a4 tunat arata super. sper sa dai peste o masina buna.si eu mi-am adus un a4 din Germania si trebuie sa dau 2000 de euro pe taxa

| vw9378 a răspuns:

A4 1.9 tdi 116 cai.

| NebunieLaSecunda explică:

Ms frumos baiati,din masinile mentionate de mai sus nu stiam ce sa aleg,stiam despre volvo ca e cea mai sigura masina,si buna la piese si alte lucruri totodata, e frumoasa masina numai ca spatele ma enerveaza un pic ca vine ca o racheta, dar se modifica pana la urma nu-i problema...La un Audi A4 ma gandeam si eu sau Audi TT, daca ar avea 5 locuri era misto. Oricum am 20 de ani,sunt incepator la condus, dar se invata repede, App Audi A4 ar arata bine tunat? Cu eleron,praguri, spoilere, etc?

| NebunieLaSecunda explică:

Deci ma sfatuiesti sa inteleg sa nu imi iau A4 ca e scump cu taxele?