| iustin987 a întrebat:

Buna am o fotografie de cand aveam 4 5 ani (acuma am 14) si nu e pe telefon, aparat foto de astea, e o fotografie oarecare si intrebare este cum sa o am pe pc?

10 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Cel mai simplu o scanezi cu o imprimenta, daca ai, si descarci poza scanata in calculator si apoi in telefon.

| stlucian a răspuns:

O scanezi cu o imprimanta multifinctionala.
DACA nu ai asa ceva te duci la un centru foto si ii rogi pe ei sa ti-o scaneze si apoi sa ti-o trimita prin e-mail
la o rezolurie cat mai buna.
thumbs up

| Mikhtarian a răspuns:

O scanezi, ori ii faci poza cu telefonul, bagi cablul si bagi pe calculator. ( cablul - usb.)

| WithoutName123456789 a răspuns:

O scanezi cu imprimanta, este chiar foarte simplu.

| Jackson_Andreas_1997 a răspuns:

Incearca sa o scanezi cu un scanner! Daca nu ai scanner fa o poza cu camera si pune-o pe pchappy

| Chrisss23 a răspuns:

O scanezi sau ii faci o poza cu aparatul de fotografiat sau telefonul.

| Crisツ a răspuns:

Daca ai scanner (sau o imprimanta multifunctionala) o poti scana.
Poza sa o pui in coltul din dreapta sus ca sa se scaneze bine.

| uFkDowN a răspuns:

Pai pentru o avea in pc ar trebui sa o scanezi cu o imprimanta cu functia aceasta sau mers la un centru cu imprimante cu scanner :d! Succes! Funda?

| iustin987 explică (pentru uFkDowN):

Adica eu am imprimanta dau acolo sa se scaneze si apoi?

| zdrangoi a răspuns (pentru iustin987):

Trebuie sa conectezi imprimanta prin cablu USB la PC.
Dupa ce scanezi fotografia, in PC exista un folder cu imaginile scanate.
Preiei imaginea si o incarci in telefon (prin cablu sau bluethoot).