| MYK3 a întrebat:

Am o intrebare: Ce inseamna... poti brickui telefonul... FUNDA!

3 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Orice modificare adusa OS-ului iti poate brickui telefonul (root; update de firmware si altele).

Exista programe cu care ai putea sa dai restore la versiunea anterioara sau la cum a fost telefonul inainte de root (firmware original).

| AndreyDDD a răspuns:

Adica il strici.de ex daca ai facut update la telu tau si nu se potriveste versiunea ai brickuit telefonul
. adica e exact o caramida...nu se aprinde...
Acum am eu o intrebare: Daca rootez Samsung Galaxy FIT e posibil sa il brickuiesc?laughing

| MYK3 explică (pentru AndreyDDD):

Nu stiu si eu am ACCEASI intrebare