| ana72 a întrebat:

Am o problema.

Am dispozitiv de wireless, este foarte bun.Problema este urmatoarea:
-Pe calculator merge internatul si imi deschide google-ul iar pe laptop nu vrea sa se deschida google-ul desi are semnalul bun.

Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Pai nu are nicio treaba google chrome cu semnalul de la internet. posibil ca e corupt si trebuie reinstalat, gasesti kitul la ultima versiune aici http://www.softpedia.com/dyn-postdownload.php?p=108166&t=0&i=1

| ana72 explică (pentru al3xander):

Multumesc!

| al3xander a răspuns (pentru ana72):

Pentru nimic, numai bine!