| anonim_4396 a întrebat:

am o problema, de ceva vreme nu mai pot sterge nimic cu butonul "delete"...cateodata vreau sa sterg adresele de e-mail de la facebook (de la log-in) si nu pot, nu imi da voie, e ca si cum as apasa butonul "shift". de ce? ce pot sa fac sa mearga din nou? e posibil sa il fi dezactivat? ..astept raspuns... ofer FUNDA! :*

2 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

E ciudat caci nici mie nu-mi mai merge sa sterg email-urile de la facebookthinking

| anonim_4396 explică (pentru marinaa9):

sad nici mie..si nu stiu cum sa fac sa mearga din nou