| Lorena7712 a întrebat:

Am o problema si nu stiu cum sa o rezolv, asa ca as fi recunoascatoare daca m-ati putea ajuta. In legatura cu messenger-ul. Nu imi arata anumite persoane online si nici acum cat timp au fost online si am incercat multe metode sa "repar". Dar nimic nu a functionat. Aveti vreo ideea ce as putea face? Dau fundă. big grin

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Am mai vazut problema asta pe unele conturi mai demult:
Daca ai incercat urmatoarele:
-diverse logari pe diverse dispozitive gen laptop, calculator, sisteme de operare diferite Android/ios
-diverse versiune de messenger, poate chiar si messenger lite
-nu mai pun la socoteala faptul ca ai golit cache, alt internet sau date mobile
Cel mai probabil nu ai decat sa dai un report la Facebook, poate se rezolva, si e o problema cu "contul tau" (incearca sa te loghezi si pe alt cont sa vezi daca iti face la fel, pe acelasi dispozitiv).

Bula
| Bula a răspuns:

Reclamatii la Facebook!

| HadesSs a răspuns:

Daca ai dat update la aplicatie si tot nu iti arata e posbil ca acele persoane, sa fi dezcativat activitatea lor, in asa fel incat tu sa nu vezi cand sunt online.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa raportezi problema la Facebook.

| QuelQui a răspuns:

Acele persoane au setat sa nu li se vada activitatea.