| mariusinho998 a întrebat:

Salutare tuturor. Am o "problema" daca ii pot spune asa cu bateria laptopului. Adica de aproximativ un an daca scot laptopul din priza se inchide de tot...Nu stiu exact ce problema are bateria...Dar as dori sa stiu de ce se intampla chestia asta. Apropo, acum 4-5 luni a inceput sa functioneze adica daca il scoteam din priza tinea pornit 10 minute dar dupa cateva zile i-ar a inceput din nou sa se inchida daca il scot din priza. aveti o sugestie ce as putea face am laptop Toshibahappy

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Atunci este sigur ca bateria este terminata si trebuie sa-ti cumperi una noua.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De cat timp ai laptop-ul?
Se poate ca bateria sa fie complet uzata si va trebui sa cumperi una noua.

| mariusinho998 explică (pentru Ioandelasal):

Nu stiu exact de cand il am pot sa iti spun ca il am mai bine de 3-4 ani

| Ioandelasal a răspuns (pentru mariusinho998):

Atunci este sigur ca bateria este terminata si trebuie sa-ti cumperi una noua.